Konkurs wiedzy o patronie szkoły dla klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020!

Cześć‼️🙂
W dniu 21.01.2020r. (tb. wtorek) odbył się Konkurs Wiedzy o patronie naszej szkoły profesorze Walerym Goetlu dla klas pierwszych. Chcąc jakoś uczcić ten dzień, a także pogłębić  wiedzę, klas pierwszych o patronie i murach naszej szkoły w Konkursie wzięło 12 przedstawicieli klas pierwszych (po 2 z każdej klasy pierwszej – zarówno tych po gimnazjum jak i po podstawówce). Rywalizacja była zażarta, ponieważ w tym roku Konkurs odbył się na nieco innych zasadach niż w roku ubiegłym. Mianowicie uczestnicy odpowiadali na 20 pytań, na czas, za pośrednictwem portalu quizowego kahoot. Uczestnicy musieli odpowiadać szybko by zdobyć jak największą ilość punktów za każde pytanie. Mimo małych niekiedy problemów technicznych bawiliśmy się świetnie:-)

Dziękuje raz jeszcze uczestnikom za udział i pozdrawiam
przewodniczący RSU ZSZ PGNiG – Sebastian 😉

P.S. – wyniki Konkursu niebawem . . .